"Флора Прес" розробляє ексклюзивні упаковки для насіння

"Флора Прес" розробляє ексклюзивні упаковки для насіння

Для створення якісної конкурентної переваги компанії необхідно правильно показати і подати інформацію про себе. Одним з основоположних критеріїв якості дизайну упаковки і етикетки є її унікальність. Ця сфера творчості не терпить повторень.

"Флора Прес" виготовляє пакети для насіння різних розмірів. Друк упаковок здійснюється офсетним способом. У виготовленні пакетів стандартних форматів використовується крейдований папір щільністю 115 г/м2 відомих європейських і азіатських виробників.

Пакети для насіння можуть бути покриті ультрафіолетовим (УФ-лаком) або водно-дисперсійним (ВД) лаком, суцільним або вибірковим способом лакування. Також компанія на сучасному обладнанні виготовляє склейку упаковок для насіння, зарубки типу "європетля" на упаковках. Налагоджене виробництво і досвідчений персонал дозволяють гарантувати швидкі терміни виготовлення пакетів для насіння. Компанія виконує упаковки в будь-якому дизайні залежно від побажань клієнта.

Отримати консультацію або відразу замовити послугу дуже просто. Ви можете зв'язатися з нашим консультантом двома способами:

• Заповнивши форму у нас на сайті в меню "Написати повідомлення"
• Зателефонувавши в компанію "Флора Прес": +38 (097) 512-46-84, +38 (095) 58-77-844, +38 (093) 545-04-12.

 

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Новини компанії

Пакети для насіння. Унікальний дизайн для вас!
13 листопада 2017 в 10:54

Сьогодні для успішного просування бренду на ринку важлива як внутрішня, так і зовнішня характеристика продукту. Безумовно, щоб мати великий попит, товар повинен бути якісним та потрібним. Та цього інколи замало. Часто покупц…

 

Питання і відповіді

У чому переваги офсетного друку упаковок для насіння?

22 листопада 2017 в 15:53 відповідей: 1

Спосіб друку пакетів для насіння впливає на якість зображення, що в свою чергу створює привабливий або не привабливий товарний вигляд. Саме офсетний друк…

 
 

Як зробити так, щоб упаковка виділялася серед конкурентів?

13 грудня 2016 в 16:12 відповідей: 1

Ваша упаковка для насіння, перш за все, зможе виділятися серед конкурентів на товарній полиці за рахунок яскравого, якісно нанесеного зображення.Можливост…

 
 

Офіційний сайт

Флора Прес

Флора Прес

 
 

Соц. кнопки

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create