Упаковка для насіння сьогодні займає одне з найважливіших місць у виробництві насіннєвої продукції, цим самим примушуючи виробників приділяти її виготовленню все більше уваги.

Виробничий процес виготовлення подібної продукції включає етапи розробки оригінал-макетів в дизайн-студії підприємства, додрукарської підготовки, повноколірного друку, різання, висікання, фальцювання, машинного склеювання та нанесення перфорованих євродірок.

Одним з провідних виробників упаковок для насіння на території України вважається компанія Флора Прес. Тільки тут ви знайдете широкий асортимент даної продукції, яка відповідатиме усім вашим уподобанням та вимогам до якості.

Підприємство має власний виробничий парк. Він укомплектований сучасним, новітнім обладнанням, за допомогою якого упаковки для насіння виготовляються тільки високої якості. Компанія має новітнє друкарське обладнання, яке дає можливість друкувати упаковки з використанням додаткових пантонних фарб (у тому числі металізованих), які в точності передають всю повноту дизайнерського задуму, що є необхідним для сучасного вимогливого замовника.

Також, що не менш важливо, продукція виробляється з якісного матеріалу, який відповідає усім гігієнічним нормам. Компанія Флора Прес виготовляє упаковки з целюлозного та макулатурного картону. Целюлозний картон - це крейдований картон високої якості, з білим оборотом. Упаковки для насіння з макулатурного картону - для тих, хто хоче, крім отримання якісної упаковки, ще й трохи заощадити.

Також при бажанні коробки покриваються УФ лаком, що підвищує їх привабливість, або вододисперсним (ВД) лаком. Спосіб лакування - суцільний або вибірковий.

Підприємство пропонує виготовлення упаковок для насіння різних типорозмірів, як стандартних, так і на замовлення клієнта.

Підприємство Флора Прес виготовляє такі картонні упаковки для насіння, як:

- упаковки для цибулинних та інших культур;
- картонні упаковки для гранульованого насіння та насіння на стрічці;
- картонні упаковки для саджанців та газонів;
- картонні підкладки для насіння;

Невід’ємною частиною компанії є дизайнерська студія та її кваліфіковані працівники. Фахівці підприємства Флора Прес підберуть фотографії, які будуть відповідати сортам рослин, що реалізує замовник. Адже компанія має власну слайдотеку, яка нараховує досить велику кількість різних видів та сортів рослин, ягід, квітів та овочів, що задовольнять навіть найвибагливішого клієнта. Дизайнери підприємства можуть помістити на упаковку для насіння або включити в елементи дизайну будь-яке зображення замовника.

Високий професіоналізм та тривалий досвід роботи у сфері виробництва упаковки для насіння, надійність поставок, роблять вибір компанії Флора Прес для будь-якого великого виробника насіннєвої продукції лише питанням часу.

Якщо ваше підприємство шукає упаковки для насіння, то звертайтеся до найкращого в Україні виробника — компанії Флора Прес. Тільки тут вас порадує оригінальний дизайн, висока якість якість та доступна ціна.

Чекаємо на вас!