Якісні пакети для насіння: гарний урожай прибутків в насіннєвому бізнесі!

Швидке та точне пристосування до потреб ринку обумовлює успіх фірми, її розвиток в сучасних умовах, одержання прибутку. Сучасний ринок насіння в Україні потребує випуску продуктів, які пакуються зручним способом, без найменшого погіршення якості вмісту, з нанесенням маркування на упаковці, яке вказує спосіб та термін використання запакованого продукту.

Зазвичай насіння сільськогосподарських культур та квітів пакують у паперові пакети, які виготовлених з різноманітних плівок та склеюються при закритті. Сьогодні гостро постала проблема відсутності якісної пакувальної продукції для насіння. Якщо ви бажаєте купити пакети для насіння, які б задовольняли вас хорошою якістю та оптимальною ціною - звертайтеся до компанії Флора Прес.

Флора Прес — це українська компанія, яка займається розробкою та виготовленням пакетів для насіння. Підприємство працює вже довгий час на ринку України і встигло зарекомендувати себе тільки з найкращої сторони.

Підприємство Флора Прес спеціалізується на виготовленні пакетів для насіння. Доказом неперевершеної якості конвертів для насіння, які виготовляє та реалізує компанія, є співпраця з компаніями-лідерами на українському ринку продажів посадкового матеріалу, овочевих та квіткових культур.

Виробничий процес виготовлення даної продукції включає в себе етапи розробки оригінал-макетів в дизайнерській студії підприємства Флора Прес, додрукарської підготовки, повноколірного друку, різання, висікання, фальцювання, машинного склеювання та нанесення перфорованих дірок.

Якщо ви хочете не тільки якісний, але і оригінальний пакет для насіння — звертайтеся до компанії Флора Прес. Спеціалісти компанії підберуть для вас зображення, яке буде відповідати пропонованому вами сорту, зі слайдотеки. Дана колекція нараховує досить багато різноманітних слайдів з видами та сортами рослин, овочів, квітів, ягід, що задовольнить навіть найвибагливіших клієнтів.

Також дизайнери компанії, при бажанні замовника, можуть помістити на пакет для насіння будь-яку надіслану ним фотографію.

При виготовленні пакетів для насіння компанія використовує спецфарби, тиснення фольгою, вибіркове УФ лакування. Підприємство може надіслати зацікавленим у співпраці фірмам пробну партію пакетів для проведення виробничих випробувань на фасувальному обладнанні.

За бажанням замовника компанія може виготовити пакети для насіння будь-яких типорозмірів по ширині від 60 до 170 мм та по довжині до 170 мм.

Підприємство Флора Прес вирізняється з-поміж інших високим професіоналізмом та тривалим досвідом роботи у сфері виробництва пакетів для насіння. Якщо ви шукаєте пакувальну продукцію для своїх товарів, то звернулися за правильною адресою!