Секрет ідеального пакування від Флора Прес

Насіння - продукт, попит на який ніколи не спадає. Відповідно і ринок пропозиції досить широкий. Як не загубитись серед конкурентів та зайняти лідируюче місце у цій сфері? Для цього необхідно врахувати 3 ключових фактора - якість продукції, її ціна та звичайно ж упаковка. Перше, що бачить покупець прийшовши за насінням це саме упаковка, тому друк упаковки для насіння  - один з найважливіших факторів продажу Вашої продукції.

Які ж етапи включає в себе процес виготовлення ідеального пакування для насіння? Зараз ми про це дізнаємось.

1. Перший етап - розробка ориінального макету упаковки в дизайн студії. Перш ніж приступити безпосередньо до виготовлення, необхідно розробити унікальний дизайн, який буде мати за мету заставити покупця зупинити вибір саме на Вашому продукті.

2. Додрукарська підготовка - процес виготовлення електронних макетів поліграфічних виробів.  Щоб документ на виході з друку відповідав усім очікуванням, необхідно обробити макет і підготувати його до конкретного друкарського обладнання.

3. Повноколірний друк   - це друк офсетним способом, що дає можливість друкувати необмежені тиражі. Тільки офсет дозволяє втілити в життя всі ідеї, відобразити обсяг і всю гаму кольорів та відтінків.

4. Різання висічка, фальцювання - післядрукарські процеси, що надають продукції охайного та гарного вигляду, важливо, щоб вони були виконані максимально якісно.

5. Машинне склеювання та нанесення перфорованих євроотворів - завершальний етап, на якому ми отримуємо готову продукцію.

Пакування виготовляємо з двох видів паперу - крейдованого та етикеткового щільністю від 90 до 115 г/м2 відомих європейських і азійських виробників.

Дуже важливо, щоб на Вашій упаковці була вказана наступна інформація.

1. Усі координати виробника чи організації, що продає насіння, зокрема, це адреса та робочий номер телефону.

2. Найменування насіння відповідно до реєстру.

3. Стандарт посівних та сортових якостей.

4. Номер партії продукту.

5. Вага або загальне число насіння у пачці.

6. Дата виробництва продукції та її термін придатності.

7. Поради щодо вирощування культури.

Так виглядає секрет ідеального пакування від компанії Флора Прес. Щоб отримати виключно якісне пакування, що буде виготовлене з дотриманням усіх обов’язкових етапів, звертайтесь в Флора Прес. Ми гарантуємо відмінну якість пакування, швидкі терміни виготовлення, а також доступні ціни. За вашим бажанням пакети для насіння можуть бути покриті ультрафіолетовим (УФ) або водно-дисперсійним (ВД) лаком, суцільним чи вибірковим способом лакування. За якісною упаковкою звертайтесь виключно у Флора Прес!