Крейдований папір - відмінне рішення для Вашого пакування

Якість пакування звичайно ж залежить від матеріалу, з якого це пакування виготовлене. Фасувальні пакети для насіння виготовляти з крейдованого паперу - відмінне рішення! Детальніше розберемося чому.

Що таке крейдований папір?

Цей тип паперу являє собою спеціальну паперову основу, яка покрита речовиною, що містить мікрочастинки крейди та каоліну. Завдяки цим компонентам вдається досягти максимальної білизни паперу. Зазвичай, крейдування виконується одним або двома шарами та перешкоджає всмоктуванню фарби. Як наслідок, отримуємо яскраву, насичену картинку відмінної якості. Основна перевага крейдованого паперу - точна передача кольору та висока якість друкованого зображення.

Крейдований папір має високий рівень гладкості (шорсткості) - показник мікронерівностей на поверхні паперу. Крейдований папір є більш гладким ніж офсетний, що дозволяє йому витрачати менше друкарської фарби та отримати  підвищену якість друку.

Друк на крейдованому папері.

Особливістю крейдованого паперу є те, що він вбирає тільки частину друкарської фарби. При цьому плівкоутворювач та пігмент залишаються на поверхні. Таким чином вдається досягти яскравого, барвистого та чіткого зображення.

Довговічним малюнок робить нанесення додаткового захисного шару, що надійно закріплює зображення. Важливо враховувати щільність паперу, так як існує близько 15 різних параметрів цього показника. Для повноколірного друку (двосторонній) потрібно вибирати папір, щільність якого не менше 115 г/м2. Просвічуваність матеріалу краще оцінювати візуально ще перед процесом друку.

Пакування з крейдованого паперу.

Упаковки, виготовлені з крейдованого паперу будуть вирізнятись рядом переваг, зокрема:

- крейдований папір - найбільш спеціалізований високоякісний матеріал, що ідеально підходить для пакування;

- крейдування забезпечує міцність пакування та його довговічність;

- чітке та точне зображення, з відмінною передачею кольорів, що досягається завдяки високому рівні гладкості;

- папір відблискує, що робить його ідеальним матеріалом для яскравої поліграфії.

Щоб отримати якісне пакування, що виготовлене саме на крейдованому папері, звертайтесь в компанію Флора Прес. Компанія використовує для друку офсетний спосіб, а також відмінний крейдований папір щільністю від 90 до 115 г/м2 відомих європейських та азійських виробників. Додатковою перевагою співпраці з Флора Прес є те, що в компанії працює власна дизайн-студія, яка може втілити будь-яку Вашу задумку в життя, або ж запропонувати вже готові варіанти зображення для Вашого пакування.