Упаковка для насіння офсетним друком

Не всі знають про офсетні технології, проте багато хто цікавиться виготовленням поліграфічної продукції. Особливо ті, хто є замовником такого друкарського товару як паперова упаковка для насіння.

Офсетний друк вважається одним з найбільш поширених та уживаних методів друку на поліграфічній продукції. Головною перевагою такого нанесення фарби є безсумнівно висока якість, яка зберігає колористику і чіткість найдрібніших деталей. Відомо, що більше 50 % виготовленої друкованої продукції здійснюється за допомогою офсетного друку.

Спробуємо дізнатися, як наноситься фарба на папір

Для друку газет, журналів, візиток, постерів, рекламних брошур, різного типу каталогів використовується лише 4 кольори. Всього чотири кольори достатньо, щоб паперова упаковка, яку ми тримаємо в руках, мала якісний товарний вигляд.
Існує два види офсетного друку: зі зволоженням та без зволоження, який,  у свою чергу, відрізняється від традиційного використанням силікону.

Перший – менш затратний. Друкарю дають заготовлену форму, на якій містяться друкуючі елементи для комбінації із фарб. Після чого фарба потрапляє на папір, який проходить мінімум через два вали. Спеціальна обробка друкованої форми дозволяє відштовхувати воду і сприймати фарбу шляхом створення різних за молекулярно-поверхневими властивостями плівок.

Друк без зволоження передбачає значно більші витрати. По суті, його використання недоцільне через специфіку: потрібне дорожче та специфічне обладнання й спеціальні фарби.

Під час виготовлення продукції, фарби накладаються одна на одну, після чого утворюється відтінок. До прикладу: червоний + зелений = темно-коричневий, зелений + жовтий = світло-зелений. При поєднанні основних кольорів можуть утворюватися різні відтінки. Все залежить від пропорції, яка використовується при накладанні однієї фарби на іншу.  Комбінацій достатньо, щоб обрати найпривабливішу палітру для пакетика.

Основною перевагою є низька собівартість, яка дозволяє за короткий проміжок часу друкувати великі тиражі продукції на будь-якому папері, пластику та вінілі. Консультації та виготовлення пакувальних пакетиків для насіння можна замовити на сайті «Флора-Пресс».