Пакети для насіння, які приносять прибуток

Особливості сучасного ринку насіннєвої продукції і висока конкуренція в цій сфері обумовлюють новий підхід у формуванні вимог до товару. Якість продукції - питання першорядне. Але ж зустрічають продукцію за упаковкою. І від того, якими будуть пакети для насіння, залежить те, чи зверне покупець на них увагу чи ні.

Якими ж мають бути ідеальні пакети для насіння? Давайте спробуємо знайти відповідь на це питання. У наш час для упаковки насіння використовують паперові пакети, які склеюються при закритті. Паперові пакети екологічні і повністю відповідають вимогам безпеки. Для того, щоб зробити упаковку більш привабливою, використовується УФ-лак, який надає глянець.

Пакети повинні бути герметичними і повітронепроникними. Вони повинні надійно зберігати вміст, а значить міцність - обов'язкова якість. Папір для виробництва пакетів повинна бути достатньо щільною. Інформація на пакеті повинна включати дані про вміст і виробника.

Де замовити пакети для насіння в Україні?

Одним з найкращих виробників пакетів для насіння в Україні є підприємство "Флора Пресс". Тут ви можете купити пакети прекрасної якості за оптимальною ціною. Компанія багато років працює на ринку України і зарекомендувала себе з найкращої сторони.

Виробництво насіння включає в себе етапи розробки оригінал-макетів в дизайнерській студії, додрукарської підготовки, повноколірного друку, різання, висікання, фальцювання, машинного склеювання і нанесення перфорованих дірок.

У компанії "Флора Пресс" ви можете замовити не просто якісний, але і оригінальний пакет для насіння. Продукція виготовляється з урахуванням усіх побажань клієнтів, а також світових тенденцій у сфері упаковки. Фахівці компанії підберуть для вас зображення, яке буде повністю відповідати сорту рослин або ж завдадуть будь-яке ваше зображення. У колекції є багато різноманітних слайдів з видами та сортами рослин, овочів, квітів, ягід, тому навіть найвимогливіший замовник буде задоволений.

У виробництві використовується тиснення фольгою, вибіркове УФ-лакування. Можливе виготовлення пакетів будь-яких типорозмірів по ширині від 60 до 170 мм і по довжині до 170 мм.

Купити пакети для насіння ви можете вже зараз на сайті компанії або ж зв'язатися з менеджерами за контактними телефонами.