Правильна упаковка для насіння: запорука успішних продажів

Упаковка для насіння - це те, чому кожен виробник насіннєвої продукції повинен приділяти увагу. Безумовно, якщо він хоче вигідно представити свій товар на ринку, виділити його серед пропозицій численних конкурентів і заробити прибуток. Якою ж має бути правильна упаковка для насіння і де таку замовити? Ми вам розповімо!

І відразу ж хочемо представити вашій увазі одного з кращих виробників насіннєвої продукції в Україні. Це компанія "Флора Пресс". Великий асортимент, використання новітніх технологій, гарантована якість - це те, що відрізняє підприємство серед багатьох конкурентів на ринку. Тут ви завжди знайдете продукцію, яка буде максимально відповідати вашим побажанням і вигідно представить ваш товар на ринку.

Поговоримо про виробничий процес. Він включає в себе різні етапи. Це розробка оригінал-макетів в дизайн-студії підприємства, додрукарська підготовка, повнокольоровий друк, різання, висікання, фальцювання, машинне склеювання і нанесення перфорованих євроотворів.

Виробництво упаковки для насіння здійснюється на сучасному обладнанні. Саме воно дозволяє виготовляти пакети чудової якості. Застосовуються додаткові пантонні фарби, які точно передають всю повноту дизайнерського задуму.

Продукція виготовляється з якісних матеріалів, які повністю відповідають гігієнічним нормам. Друк пакетів для насіння здійснюється офсетним способом. Виготовляються пакети стандартних форматів з використанням крейдованого або етикеткового паперу щільністю від 90 до 115 гр відомих європейських і азіатських виробників. Пакети для насіння можуть бути покриті ультрафіолетовим (УФ-лаком) або вододисперсним (ВД) лаком, суцільним або вибірковим способом лакування.

Упаковка для насіння: види

- Упаковка для цибулиних і інших культур.
- Картонні упаковки для гранульованих насіння і насіння на стрічці.
- Картонні упаковки для саджанців і газонів.
- Картонні підкладки для насіння.

Звернувшись в компанію "Флора Пресс", ви можете бути впевнені в тому, що над упаковкою для вашої продукції будуть трудитися справжні професіонали своєї справи. Фахівці фірми підберуть фотографії, які будуть відповідати сортам ваших рослин. Або ж на упаковку для насіння буде поміщено будь-яке зображення замовника.

Якщо ваше підприємство шукає упаковку для насіння, то звертайтеся до найкращого в Україні виробника — компанії Флора Прес. Тільки тут вас порадує оригінальний дизайн, висока якість якість та доступна ціна.