Упаковка паперова — ціна та якість суперова!

Якщо ви професійно займаєтеся реалізацією насіння різноманітних культур, тоді вам просто необхідна якісна та недорога упаковка паперова. Чому? Все дуже просто — папір, як пакувальний матеріал, використовується людством уже півтора століття і саме його можна по праву назвати таким, що вирізняється екологічністю і можливістю повторної переробки.

Упаковка паперова здобула свою популярність завдяки своєму використанню в процесі зберігання продуктів харчування, ліків, будівельних матеріалів та іншого. А для зберігання насіння упаковка, виготовлена з паперу — це справжня знахідка, оскільки гарантує максимум гнучкості, захищає насінини від негативного впливу навколишнього середовища, як от прямі сонячні промені, вологість чи сухість повітря і цим самим запобігає передчасному проростанню та продовжує термін зберігання насіння.

Переваги упаковки паперової для насіння:

- виготовляється із природної сировини;

- не забруднює навколишнє середовище;

- папір у природних умовах розкладається в кілька разів швидше, ніж поліетилен;

- європейці давно відмовилися від поліетиленової упаковки на користь паперової;

- практичність та естетичність.

Де замовити якісну упаковку паперову для насіння за доступною ціною?

Замовляючи паперові упаковки для своєї насіннєвої продукції, ви повинні врахувати один важливий нюанс — найкраще робити своє замовлення безпосередньо у виробника. Таким чином, вам не доведеться переплачувати за посередницькі послуги.

В Україні визнаною компанією-виробником паперових упаковок та пакетів для насіннєвої продукції є Флора Прес. Саме вона має багатий досвід у сфері поліграфічних послуг і може гарантувати своїм клієнтам високу якість, беззаперечну надійність та приємні ціни на свою продукцію.

Кваліфіковані спеціалісти компанії Флора Прес за допомогою упаковки паперової власного виробництва зроблять ваше насіння презентабельним та конкурентноспроможним на ринку. Для цього вони мають у своєму розпорядженні новітнє обладнання та якісну сировину. Так, для виготовлення паперової упаковки для насіння Флора Прес використовує якісний папір високої щільності, який характеризується особливою міцністю, повітропроникністю, стійкістю до вологи і механічних ушкоджень. Додатково упаковки від Флора Прес піддаються повноколірному друку, що забезпечується офсетним способом. Завдяки цьому на гладкій поверхні упаковки ви матимете ідеально чітке зображення.

Якщо ви зробите свій вибір на користь упаковки паперової від Флора Прес — ваше насіння зберігатиметься надійно і довго, а бізнес набере нових широких обертів. Ви ще в роздумах чи робити своє замовлення? Не зволікайте! Зробіть своє замовлення на сайті інтернет-магазину Флора Прес зараз і будьте спокійні за свою насіннєву продукцію! З професіоналами Флора Прес вам обов'язково пощастить у вашій справі!