Оригінальна паперова упаковка для насіння, з якою ви підвищите ваш дохід

Ви напевно встигли переконатися у важливості упаковки для продукції. Роль її в успіху продажів - чимала. Якість, дизайн, ціна - як же важко знайти упаковку, яка б радувала за всіма цими критеріям! Проте, як кажуть, складно, але можна. Якщо ви звернетеся в компанію Флора Прес.

У нас є все, що потрібно для виробництва якісної та оригінальної продукції. Це найсучасніше обладнання, яке відповідає європейським стандартам, досвідчені співробітники, серед яких професійні креативні дизайнери. Друкарське обладнання дає можливість здійснювати друк упаковки з використанням пантонних фарб (у тому числі металізованих). Їх використання дозволяє повністю передати дизайнерський задум.

Види паперової упаковки для насіння:

- упаковка для цибулинних і інших культур;

- упаковка для гранульованого насіння;

- паперова упаковка для саджанців і газонів;

- картонна підкладка для насіння.

Процес виробництва паперової упаковки складається з певних етапів. Це розробка дизайнерами оригінального макету, додрукарська підготовка, повноколірний друк, різання, висічка, фальцювання, склеювання, нанесення перфорованих євроотворів.

Паперова упаковка для насіння: тільки якісний матеріал!

Ми виготовляємо упаковку з матеріалу високої якості - целюлозного і макулатурного картону. Тому ви можете не переживати за збереження і безпеку продукції. А використання макулатурного картону допоможе заощадити. У виробництві використовується крейдований папір 115 г на квадратний метр.

У нас є своя дизайнерська студія, де творять справжні дива наші працівники. Створюючи дизайн упаковки, ми підбираємо ті фотографії, які в точності відповідають сортам рослин. У нас є величезна слайдотека, яка нараховує велику кількість різних видів рослин, ягід, овочів, квітів.

Головний доказ прекрасної якості пакетів для насіння - співпраця з провідними компаніями на ринку насіннєвого матеріалу овочевих і квіткових культур. Звернувшись до нас один раз, вони неодмінно звертаються знову.

Не втрачайте часу! Зробіть замовлення вже зараз! Дізнатися ціни на упаковку для насіння, а також отримати потрібну вам інформацію ви завжди можете за телефонами, вказаними в розділі "Контакти".