Виробництво пакетів для насіння. Де купити прибутковий «одяг» для вашої продукції

Займаєтеся продажем насіння? Тоді ви напевно вже стикалися з проблемою відсутності якісної упаковки, яка задовольняла б і якістю, і своїм зовнішнім виглядом. А ле ж при купівлі насіння в першу чергу звертають увагу на упаковку. І саме від неї багато в чому залежить рівень продажів насіннєвої продукції.

На щастя, є компанія, яка здійснює виробництво пакетів для насіння чудової якості. Це Флора Прес - справжній лідер галузі. Свідченням чудової якості упаковки є багаторічна співпраця з компаніями, які є лідерами у продажу посадкового матеріалу овочевих і квіткових культур. Повірте, заслуга якісної упаковки в їх успішних продажах вагома.

Процес виробництва цієї продукції включає в себе безліч етапів. Це розробка оригінального макету, додрукарська підготовка, повноколірний друк, різання, висічка, фальцювання, машинне склеювання, нанесення перфорованих дірок.

Наявність власної студії дозволяє співробітникам компанії вирішувати найскладніші творчі завдання. До речі, в найкоротший час!

Приходьте до нас, і ми розробимо дизайн упаковки швидко, якісно, креативно!

Велика слайдотека дає можливість дуже швидко знайти відповідне зображення для сорту насіння. Велика колекція найрізноманітніших слайдів допоможе в вирішенны будь-яких творчих завдань. Крім того, на пакети для насіння може бути нанесена будь-яка фотографія.

У чому ж особливість пакетів для насіння виробництва від Флора Прес:

• матеріал, з якого виготовляється упаковка, (целюлозний і макулатурний картон) повністю відповідає санітарно-гігієнічним нормам, а купуючи пакети з макулатурного картону, ви зможете заощадити;

• можливе лакування пакетів УФ лаком, що підвищує їх привабливість, або вододисперсним (ВД) лаком;

• ми виготовляємо упаковки будь-яких типорозмірів за вашим замовленням;

• офсетний друк дозволяє отримати якісне фотографічне зображення і повністю відтворює найдрібніші деталі картинки.

Пакети для насіння виробництва компанії Флора Прес - це справжній зразок чудової якості і зовнішньої привабливості. Вони упаковуються зручним способом, зовсім не погіршуючи якості вмісту. Ціни на виготовлення упаковки дуже приємні. Звернувшись сюди, ви приємно здивуєтеся як вартыстю, так і якістю робіт.