"Флора Прес" розробляє ексклюзивні упаковки для насіння

"Флора Прес" розробляє ексклюзивні упаковки для насіння

Для створення якісної конкурентної переваги компанії необхідно правильно показати і подати інформацію про себе. Одним з основоположних критеріїв якості дизайну упаковки і етикетки є її унікальність. Ця сфера творчості не терпить повторень.

"Флора Прес" виготовляє пакети для насіння різних розмірів. Друк упаковок здійснюється офсетним способом. У виготовленні пакетів стандартних форматів використовується крейдований папір щільністю 115 г/м2 відомих європейських і азіатських виробників.

Пакети для насіння можуть бути покриті ультрафіолетовим (УФ-лаком) або водно-дисперсійним (ВД) лаком, суцільним або вибірковим способом лакування. Також компанія на сучасному обладнанні виготовляє склейку упаковок для насіння, зарубки типу "європетля" на упаковках. Налагоджене виробництво і досвідчений персонал дозволяють гарантувати швидкі терміни виготовлення пакетів для насіння. Компанія виконує упаковки в будь-якому дизайні залежно від побажань клієнта.

Отримати консультацію або відразу замовити послугу дуже просто. Ви можете зв'язатися з нашим консультантом двома способами:

• Заповнивши форму у нас на сайті в меню "Написати повідомлення"
• Зателефонувавши в компанію "Флора Прес": +38 (097) 512-46-84, +38 (095) 58-77-844, +38 (093) 545-04-12.

 

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Пошук по сайту

Шукати

Новини компанії

"Флора Прес" розробляє ексклюзивні упаковки для насіння
07 грудня 2016 в 15:34

Для створення якісної конкурентної переваги компанії необхідно правильно показати і подати інформацію про себе. Одним з основоположних критеріїв якості дизайну упаковки і етикетки є її унікальність. Ця сфера творчості не…

Питання і відповіді

Як зробити так, щоб упаковка виділялася серед конкурентів?

13 грудня 2016 в 16:12 відповідей: 1

Ваша упаковка для насіння, перш за все, зможе виділятися серед конкурентів на товарній полиці за рахунок яскравого, якісно нанесеного зображення.Можливост…

Якими повинні бути пакети для насіння?

13 грудня 2016 в 16:07 відповідей: 1

Пакети для насіння повинні, в першу чергу, виконувати свою первісну функцію: забезпечувати збереження досить примхливого продукту, тобто, насіння рослин…

Офіційний сайт

Флора Прес

Флора Прес

Соц. кнопки

 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create